O projekte

Doprajte si oddych v každom ročnom období. Komplex 47 apartmánov a štúdií v Pavčinej Lehote si svojou polohou získa nielen vyznávačov zimných športov, ale aj milovníkov pešej turistiky a liptovskej prírody. Nachádza sa totiž v podhorí najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná.

Prečo Apartmány Žiarce?

Atraktívna lokalita

Návštevnosť a popularita regiónu Liptov neustále rastie, čím sa zvyšuje aj dopyt po ubytovacích jednotkách. Jeho pýchou totiž nie sú len hory, ale aj vodná nádrž Liptovská Mara.

Štýlové bývanie za skvelé ceny

Konečná cena apartmánu zahŕňa jeho kompletné vybavenie v modernom štýle s dôrazom na kvalitu a prevedenie vybraných materiálov.

Nadštandard v každom smere

Kúpou apartmánu automaticky získate parkovacie miesto a podiel na pozemku (nie je nájomný). Samozrejmosťou je skrinka v priestrannej lyžiarni.

Kompletná správa apartmánu

Zaručí komfort, pohodlie a vysoký štandard. Postaráme sa nielen o upratovanie a opravy, ale aj o vyťaženosť vášho apartmánu.

Spa a wellness

Načerpajte sily po lyžovačke alebo náročnej turistike v našom relaxačnom centre. K dispozícii vám bude nielen vírivka, ale aj kúpacia kaďa a sudová sauna v exteriéri, čo poteší najmä otužilcov. V druhej etape výstavby apartmánov pribudne aj moderne vybavená posilňovňa.

Zábava pre deti a tínedžerov

Súčasťou komplexu sú herne pre všetky vekové kategórie. Najmenších poteší bohatý detský kútik s interiérovým ihriskom, starších teenage room plná moderných technológií.

Bohaté raňajky a snacky po celý deň

Priamo v budove vás čakajú bohaté raňajky formou bufetových stolov. Občerstviť sa však môžete kedykoľvek počas dňa v našej kaviarni, kde si okrem lahodnej kávy môžete pochutnat aj na koláčoch a snackoch.

Kontaktujte nás